AKTUALNOŚCI

KONKURS NA PATRONA SZKOŁY

Decyzją Rady Pedagogicznej ogłaszamy konkurs na Patrona Naszej Szkoły. Mamy już sztandar, hymn i logo szkoły - teraz czas na wybór imienia. W naszych planach Szkoła Polska w Toronto to szkoła ucząca i wychowująca ludzi otwartych, poszukujących, gotowych do dialogu i twórczych. Chcemy dać dzieciom korzenie, aby mogły z nich czerpać, miały dobrą podstawę do poczucia tożsamości narodowej.

ZAPROSZENIE DO VII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 2020

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w siódmym wakacyjnym konkursie fotograficznym: „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”. Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać 1 zdjęcie wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce.

NARODOWE CZYTANIE

Przesłanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do zachęcania do współtworzenia dziewiątej odsłony akcji Narodowe Czytanie i lektury Balladyny Juliusza Słowackiego. Szczegółowe informacje na temat projektu Narodowe Czytanie znaleźć można na stronie: www.prezydent.pl. 

Strony

Subskrybuj przy Konsulacie Generalnym RP w Toronto RSS