AKTUALNOŚCI

Bal z okazji 25-lecia SPK Toronto

Bal juz tuż, tuż. Do tańca przygrywać będzie niepowtarzalny zespół Impuls.Jeżeli są jeszcze chętni to bardzo zapraszamy . Zostało tylko 12 miejsc. Rezerwacje do środy włącznie. Bal z okazji jubileuszu 25-lecia SPK organizowany przez Radę Rodziców pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Konsula Generalnego RP w Toronto.

Pizza

W sobotę, 20 października, 2018 roku Samorząd Uczniowski będzie sprzedawał pizzę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza oraz przekazanie go do wychowawcy klasy lub skarbników klasowych .

Targi Edukacyjne- spotkanie z przedstawicielem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w SPK Toronto

W sobotę 13 października, br odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznegow, panią Delfiną Święckowską w ramach Targów Edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy młodzież oraz rodziców na godzinę 9:15. Pani Delfina Święckowska zaprezentuje ofertę edukacyjną WUM, English Division.

SPK Toronto w teledysku piosenki Polonijnego Dnia Dwujęzyczności “Trzy Słowa”

Zapraszamy do obejrzenia teledysku nagranego do popularnej piosenki Polonijnego Dnia Dwujęzyczności “Trzy Słowa” , który powstał w ramach projektu Współpracy Szkół Polskich i Polonijnych na całym świecie zorganizowanym przez portal Dobra Polska Szkoła. Koordynatorem Projektu jest pani mgr Krystyna Mancewicz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w SPK Toronto.

Strony

Subskrybuj przy Konsulacie Generalnym RP w Toronto RSS